BD Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Barcz – Domańska

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że nasza Kancelaria od sierpnia 2021 r. rozszerza swoją działalność świadcząc od teraz pomoc prawną z zakresu spraw gospodarczych, cywilnych, administracyjnych oraz karnych również dla klientów niemieckojęzycznych. Wszelkie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 577 821 921 lub adresem e-mail: kancelaria@radcaprawny-bd.pl.

Wskazujemy, że BD Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Barcz – Domańska istnieje na rynku usług prawniczych od 1994 r. W tym okresie profesjonalni pełnomocnicy współpracujący z Kancelarią nabyli bogate doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych postępowań sądowych, tworzeniu umów handlowych oraz udzielaniu porad prawnych klientom z zakresu różnych dziedzin prawa.

Główna siedziba Kancelarii mieszcząca się w centrum Szczecina, w pobliżu Wałów Chrobrego, posiada kompleksowe zaplecze osobowe oraz techniczne umożliwiające przygotowanie bezpośrednich spotkań jak również organizowanie ich przy pomocy środków porozumiewania się na odległość. Trzy sale konferencyjne pozwalają natomiast na zachowanie wszelkich środków ostrożności, co ma szczególne znaczenie w aktualnej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa. Poza powyższym, istnieje również możliwość nawiązania współpracy za pośrednictwem oddziału Kancelarii mieszczącego się w Międzyzdrojach, w którym to oddziale co najmniej raz w tygodniu odbywają się dyżury profesjonalnych pełnomocników.