BD Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Barcz – Domańska

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że Mecenas Sara Ciołek oraz Eliza Napieralska w dniu 22 września 2022 r. złożyły uroczyste ślubowanie radcy prawnego.

Sara Ciołek została wpisana na listę radców prawnych pod numerem SZ-1752. Pani Mecenas rozpoczęła współpracę z Kancelarią w 2017 roku. Zajmuje się przede wszystkim sprawami z zakresu prawa handlowego, gospodarczego oraz cywilnego.

Eliza Napieralska została wpisana na listę radców prawnych pod numerem SZ-1771. Z Kancelarią była związana od 2018 roku. Szczególnie interesuje się prawem cywilnym, przede wszystkim prawem rodzinnym i gospodarczym, a także prawem społecznym.

Z radością informujemy również, że dotychczasowi asystenci prawni naszej Kancelarii – Weronika Łepik i Dominik Wąs zdali egzamin wstępny na aplikację adwokacką.

Weronika Łepik związana jest z Kancelarią od 2020 r. Zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, prawa spadkowego, a także sprawami z zakresu prawa rodzinnego.

Domink Wąs współpracuje z nami od 2021 r. W zakresie jego zainteresowań zawodowych leży szeroko pojmowane prawo cywilne, w szczególności postępowanie egzekucyjne.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *