BD Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Barcz – Domańska

Pomimo, że preparat Aquafilling Bodyline został wycofany z obrotu kilka lat temu do  Kancelarii zgłasza się coraz więcej kobiet, które poddały się zabiegowi i do dnia dzisiejszego ponoszą tego bardzo poważne konsekwencje.

Preparat Aqafilling Bodyline (który występował także pod nazwą Los Deline) powoduje powstanie wielu dolegliwości zdrowotnych tj. stanów zapalnych, infekcji deformacji, migracji żelu, zmian martwiczych, co w konsekwencji może prowadzić do sepsy a nawet śmierci. Zarzuty naszych Klientek dotyczą wstrzyknięcia im toksycznego żelu w ramach zabiegów medycyny estetycznej.

W każdej z prowadzonych przez Kancelarię spraw doszło do naruszenia praw pacjenta, w tym m.in. prawa do świadczeń zdrowotnych zgodnych z aktualną wiedzą medyczną oaz prawa pacjenta do podjęcia świadomej decyzji co do tego czy takiemu zabiegowi się poddać czy też nie. Przed zastosowaniem powyższej metody pacjentki nie były informowane o możliwości wystąpienia takich skutków ubocznych z jakimi następnie się zmagały. W rzeczywistości większość naszych Klientek było zachęcanych do zastosowania zabiegu z wykorzystaniem preparatu Aquafiliing, jako mało inwazyjnego i całkowicie bezpiecznego sposobu na  osiągnięcie wymarzonych efektów w bardzo krótkim czasie.

Jeżeli jesteś osobą pokrzywdzoną tym procederem to musisz wiedzieć, że masz możliwość dochodzenia zarówno zadośćuczynienia, jak i odszkodowania. W tym celu zapraszamy na  spotkanie w Kancelarii bądź spotkanie online, podczas którego wyjaśnimy Ci jak krok po  kroku wygląda proces dochodzenia przysługujących Ci roszczeń.

Autor: adwokat Patrycja Korybska

Przypominamy o możliwości kontaktu z Kancelarią w sprawach dot. kredytów frankowych przez Facebook’a lub:

+ 48 91 484 29 35

 kancelaria@radcaprawny-bd.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *