BD Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Barcz – Domańska

✅ Wyrokiem z dnia 31 października 2022 r. Sąd Apelacyjny w Szczecinie I Wydział Cywilny oddalił obie apelacje Deutsche Bank Polska S.A. od niekorzystnych dla banku wyroków, w których Sąd I instancji stwierdził nieważność umowy kredytu i zasądził na rzecz naszych Klientów zwrot wszystkich wpłat uiszczonych tytułem spłaty nieważnej umowy wraz z odsetkami liczonymi od wezwania do zapłaty – wyrok jest prawomocny.

✅ Wyrokiem z dnia 9 listopada 2022 r. Sąd Okręgowy w Szczecinie I Wydział Cywilny ustalił, że umowa kredytu łącząca naszych Klientów z Santander Bank Polska S.A. jest nieważna i zasądził na rzecz kredytobiorców zwrot wpłat uiszczonych tytułem spłaty nieważnej umowy wraz z odsetkami liczonymi od wezwania do zapłaty – wyrok jest nieprawomocny.

Przypominamy o spotkaniu dla kredytobiorców kredytów frankowych (CHF), które odbędzie się w dniu 22 listopada 2022 r. o godzinie 17:30 w Stargardzkim Centrum Kultury (wstęp wolny) oraz o możliwości kontaktu z Kancelarią w sprawach dot. kredytów frankowych przez Facebook’a lub:

☎️: + 48 91 484 29 35

e-mail: kancelaria@radcaprawny-bd.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *