BD Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Barcz – Domańska

Szanowni Akcjonariusze,

w związku z toczącym się postępowaniem grupowym z powództwa Członków Grupy, reprezentowanych przez Krzysztofa Piotrowskiego o odszkodowanie za utratę wartości akcji spółki Stocznia Szczecińska PORTA HOLDING S.A., serdecznie zapraszamy wszystkich Akcjonariuszy – Członków postępowania grupowego na spotkanie, które odbędzie się w dniu 18 września 2023 r. (poniedziałek) o godzinie 16:00 w Zespole Szkół Salezjańskich (Ku Słońcu 124, Szczecin).

Jednocześnie informujemy, że sprawie w dniu 14 listopada 2022 r. Sąd Apelacyjny wydał wyrok na posiedzeniu niejawnym, w którym uchylono w całości zaskarżony przez Kancelarię wyrok Sądu Okręgowego i przekazano ponownie sprawę Sądowi pierwszej instancji do ponownego rozpoznania. Obecnie postępowanie toczy się ponownie przed Sądem Okręgowym w Szczecinie I Wydziałem Cywilnym pod sygn. akt: I C 1914/23. Sąd obecnie podjął dalsze czynności procesowe, zgodnie z wnioskami dowodowymi złożonymi przez Kancelarię.

Na spotkaniu w dniu 18 września 2023 r. w sposób szczegółowy przedstawiony zostanie dotychczasowy przebieg postępowania sądowego, jak i omówione zostaną dalsze czynności, które w najbliższym czasie zostaną podjęte w sprawie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Członków Grupy.

Z wyrazami szacunku

radca prawny Barbara Domańska

adwokat Piotr Barcz

BD Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów

Barcz – Domańska

ul. Swarożyca 15A/U1; 71 – 601 Szczecin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *