BD Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Barcz – Domańska

O Kancelarii

BD Kancelaria Radców Prawnych
i Adwokatów Barcz - Domańska

Kancelaria posiada bogate doświadczenie, bazując na wiedzy i merytorycznym przygotowaniu całego zespołu, który tworzą prawnicy posiadający długoletnie doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej. Jesteśmy nastawieni przede wszystkim na profesjonalną i skuteczną obsługę Klienta oraz kompleksowe rozwiązywanie bieżących problemów prawnych, umożliwiające zabezpieczenie prawnych aspektów prowadzonej działalności gospodarczej lub spraw prywatnych.

Jesteśmy otwarci na niestandardowe wyzwania, które realizowane są w zespole wysoko wykwalifikowanych pracowników i współpracowników, którzy nie tylko posiadają doskonałe przygotowanie teoretyczne, lecz także doświadczenie praktyczne, zdobyte podczas wieloletniej pracy w Kancelarii.

BD Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Barcz - Domańska

BD Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Barcz – Domańska prowadzi praktykę w formie konsorcjum indywidualnych Kancelarii Radców Prawnych i Adwokatów. Partnerzy adwokat Piotr Barcz oraz radca prawny Barbara Domańska współpracują od 2004 r. Z sukcesami przeprowadzili wiele postępowań oraz z pomocą Zespołu Kancelarii zajmują się obsługą wielu podmiotów gospodarczych. W roku 2019 mecenas Barbara Domańska obchodziła 25-lecie prowadzenia Kancelarii.

Profesjonalna
i skuteczna obsługa

Pragniemy dodać, iż w swojej pracy Kancelaria zwraca szczególną uwagę na to, aby proponowane rozwiązania prawne weryfikowane były również pod kątem obowiązujących przepisów podatkowych i pozostawały z nimi zgodne. W ten sposób gwarantujemy Państwu prawidłowe i sprawne funkcjonowanie w warunkach nowych procedur i ciągle zmieniających się przepisów prawa.

Kancelaria jest w stanie zapewnić Państwu zarówno stałą, bieżącą obsługę jak również obsługę ad hoc, dostosowaną do Państwa potrzeb. Istotnym atutem naszej Kancelarii jest wyznaczenie do współpracy jednego prawnika prowadzącego, wyspecjalizowanego w dziedzinach prawa przeważających w Państwa działalności. Pozwala to zachować szczególną dbałość o interesy Klienta, zapewniając tym samym pełną dyspozycyjność z naszej strony. Kancelaria posiada doświadczenie w obsłudze podmiotów zagranicznych i prowadzi obsługę także w języku angielskim i niemieckim.