BD Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Barcz – Domańska

Szanowni Państwo,

w związku z dynamicznym rozwojem Kancelarii oraz potrzebami naszych Klientów, uprzejmie informujemy, iż do Zespołu Kancelarii w październiku 2023 r. dołączyli: adwokat Jan Hołubowicz oraz adwokat dr hab. Konrad Burdziak.

Adwokat Jan Hołubowicz wpisany jest na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze klientów, ze szczególnym uwzględnieniem prawa nieruchomości, prawa zobowiązań, rynku obrotu nieruchomościami, obsługi inwestycji, a także prawa rodzinnego oraz prawa karnego. Posiada wieloletnie doświadczenie w reprezentacji klientów w postępowaniach sądowych z zakresu spraw: cywilnych, karnych oraz administracyjnych. Prowadzi bieżącą obsługę klientów gospodarczych, korporacyjnych a także osób fizycznych. 

Adwokat dr hab. Konrad Burdziak wpisany jest na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Szczecinie. Wieloletni pracownik instytucji naukowo-badawczych (Uniwersytet Szczeciński, Instytut Wymiaru Sprawiedliwości). W kręgu jego zainteresowań znajduje się prawo karne, a w szczególności prawo karne nieletnich.